Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Relacja z X turnieju piłkarskiego Wrocław Cup (28–29.07.2018)
Autorstwo / redakcja: inf. wł. / Stow. Reprezentacja Polski Bezdomnych   
środa, 15 sierpnia 2018 10:40

W weekend 28–29 lipca 2018 na wrocławskim placu Solnym (tuż przy Rynku!) odbyły się X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Ulicznej Osób Bezdomnych — WROCŁAW CUP 2018:

 
 

Na profilu społecznościowym Stowarzyszenia Reprezentacja Polski Bezdomnych napisano:

„Drodzy nasi! Cóż to był za weekend, cóż to były za emocje! Jubileuszowy X Wrocław Cup zakończył się tak szybko, że aż nam żal, że to już koniec.

Z kronikarskiego obowiązku pragniemy wspomnieć, że pierwsze miejsce w rywalizacji drużyn kobiecych zajęły Dropsy, które pokonały Ślęzę Wrocław. W finale drużyn męskichLitwa IndEx pokonała Brata Alberta I.

Chcielibyśmy z całego serducha podziękować wszystkim zawodnikom, którzy nie szczędząc sił, potu i walki przygotowali nam to widowisko. Ukłony i serdeczne podziękowania dla wolontariuszy, którzy tak pięknie opiekowali się przez cały czas uczestnikami turnieju. Chylimy czoła przed obsługą techniczną, dzięki której turniej mógł się odbyć. Panowie sędziowie - dzięki za Waszą niełatwą pracę. Niskie ukłony dla widzów, którzy nie oszczędzali gardeł. Podsumowując: Kochani, dziękujemy! Jesteście WIELCY!!! Do zobaczenia!”

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->