Listonosz św. Brata Alberta

Jeśli chcą Państwo być informowani o aktualnościach i wydarzeniach w placówkach św. Brata Alberta prowadzonych przez Koło Wrocławskie TPBA, to prosimy o wpisanie swojego adresu e-mail:

Fundacja Na Szlaku organizuje „wejście” do Koła Wrocławskiego TPBA w ramach „dnia otwartych drzwi” (06.09.2018)
Autorstwo / redakcja: adm-ok   
czwartek, 30 sierpnia 2018 16:10

W czwartek 6 września 2018 o godz. 18:00 zapraszamy na „dzień otwartych drzwi” w siedzibie i schronisku Koła Wrocławskiego TPBA przy ul. bp. Bogedaina 5. Wejście do nas organizuje Fundacja Na Szlaku w ramach programu zwiedzania osiedli Gaj i Tarnogaj, o czym napisała w zaproszeniu:  «Spotkajmy się na Gaju i Tarnogaju!  Mamy nadzieję, że zauważyliście nasze ulotki i plakaty rozrzucone po pięknym Gaju i niesamowitym Tarnogaju.  […]  Zapraszamy do odkrywania z nami sekretów obu osiedli i mamy nadzieję do zobaczenia!!!»

Fundacja Na Szlaku przyjmuje zapisy na to wydarzenie na swoim Facebooku:  www.facebook.com/FundacjaNaSzlaku lub telefonicznie:  888 418 751,  606 509 408.  W zaproszeniu Fundacje dodaje także apel:  «Mamy też prośbę o zabranie ze sobą żywności o długim terminie przydatności do spożycia, jeśli Państwo chcecie i możecie».

Źródło:  www.FundacjaNaSzlaku.pl

   

Jeżeli masz przekonanie o słuszności podejmowanych przez nas działań, prosimy Cię o wsparcie:

Przelew online
 
 

Nowości na naszych kanałach YouTube
 

Nasze wpisy na Facebooku

 
 
-->